Ta strona używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się i akceptujesz fakt, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji w "polityce prywatności"

Wyposażenie gastronomii-MP GASTRO
Wyposażenie gastronomii
 • Ashanti-sala kulinarna02.jpg
 • meble_zestali.jpg
 • kuchnia_zestali.jpg
 • lada_zestali.jpg

OPAKOWANIA JEDNORAZOWE DUNI

Opakowania DUNI to szeroka gama opakowań w wielu rozmiarach i o różnych kształtach dla wszystkich typów posiłków, zarówno świeżych i gorących ? do sushi, sałatek, zup, kanapek, warzyw i wszelkich deserów.

 

 • Opakowania OCTAVIEV do dań zimnych i gorących

Seria atrakcyjnych, szczelnych opakowań do dań zimnych, sałatek oraz do dań gorących.
Opakowania z czarnym spodem podkreślającym atrakcyjność dań z przezroczystą pokrywą, która doskonale je eksponuje, skłaniając klienta do zakupu. Niektóre pudełka posiadają zabezpieczony pojemnik na sos, dzięki takiemu rozwiązaniu konsument może dodać dressing do sałatki bezpośrednio przed spożyciem.
Opakowania do dań gorących można używać w kuchenkach mikrofalowych.

opakowanie_duni_octaviev1 opakowanie_duni_octaviev2

 • Opakowania GOURMETTM

Duni GOURMETTM to pudełka okrągłe i kwardatowe z możliwością zamknięcia przez przezroczystą pokrywkę lub za pomocą hermetycznej folii zgrzewanej przez jedną z maszyn DUNIFORM
Miseczki mogą być ustawiane jedna na drugiej, dzięki czemu można zaoszczędzić cenne miejsce na półkach.
Opakowania do dań gorących można używać w kuchenkach mikrofalowych.

opakowanie duni gourme1opakowanie duni gourme2opakowanie duni gourme3

 • Miseczki do sałatek, pudełka do przystawek, kubeczki do sosów, pudełka do kanapek

Opakowania wykonane są z PLA ? tworzywa o doskonałej przezroczystości, które powstaje na bazie surowców odnawialnych. Nowa linia opakowań ?Temper-Proof? posiadają plombę doskonale zabezpieczającą zawartość przed niepożądanym otwarciem.

opakowanie_duni_1 opakowanie do kanapek

 • Miseczki DUNI TRIGOR

Miseczki do zimnych posiłków i ciepłych posiłków. Opakowania posiadają szczelnie zamykane pokrywy, które podczas transportu zabezpieczają przed rozlaniem płynnych potraw. Ergonomiczny kształt ułatwia spożywanie posiłków. Miseczki do dań gorących można używać w kuchenkach mikrofalowych.

opakowanie duni trigo

 • Pudełka do SUSHI, pudełka obiadowe, pudełka do posiłków typu lunch

Pudełka obiadowe są idealnym rozwiązaniem dla restauracji serwujących dania na wynos. Opakowania są piętrowalne co pozwala na łatwe zagospodarowanie wolnego miejsca. Pokrywy posiadają otwór wentylacyjny co pozwala na swobodne odprowadzenie pary oraz możliwość podgrzewania w kuchence mikrofalowej bez wysuszania zawartości.

opakowania do sushi

 • Pojemniki AMUSE-BOUCHE

Wyjątkowa przezroczystość i szeroka gama pojemników.
Rewelacyjne wzornictwo miniaturowych naczyń.

pojemnik amuse bouche pojemnik amuse bouche

 • Platery z przykrywkami

Platery wykonane z rPET stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm cateringowych, platery oferowane są w różnorodnych kształtach, rozmiarach wraz z przezroczystą pokrywą.

platery 1 platery

 • Opakowania kartonowe ECOECHOTM

Opakowania wyprodukowane z kartonu z certyfikatem FSCR oraz z poliaktydu ? tworzywa ulegającego całkowitemu rozkładowi w środowisku naturalnym, a wykonanego z surowców odnawialnych takich jak celuloza i skrobia.

opakowanie papierow duni opakowanie papierowe duni

 • SYSTEM PAKOWANIA DUNIFORMR

Firma DUNI kwestię pakowania żywności potraktowała bardzo poważnie zakładając, że opakowanie nie służy tylko do transportu żywności ale znacznym stopniu decyduje o postrzeganiu zawartości i dlatego jest częścią produktu spożywczego. Oczekiwania klienta wychodzą dziś poza aspekty związane z estetyką opakowania, ważna jest również funkcjonalność opakowania.
Styl życia, a co za tym idzie sposób spożywania posiłków ewoluuje z roku na rok, a dzięki doświadczeniu i wiedzy firma DUNI poprzez koncepcje DUNIFORM oferuje kombinację tac, maszyn do foliowania w systemie hermetycznym i MAP oraz foli dzięki czemu Państwa firma może się rozwijać zaspokajając najbardziej wyszukane oczekiwania klienta.

maszyna pakująca Duni DF10